Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Co nevíte | Nakupování | Zvířata | DenisaTV

Reakce na moje fotky

Ahojky, je tu další velká reakce na moje staré a nové fotky! Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Děkuji všem strašně moc moc za podporu ❤❤ Jsem moc ráda, že mám ty nejlepší fanoušky. 💗 👉 Lajkuj, Sdílej, Komentuj, Odebírej !!! 👈
Více...

Peeetaaatv skončil na Instagramu

Ahojky! Vítám Vás u reakce s názvem slečna nula PEEETAAATV ZASE skončil na Instagramu. Dnešní reakční video bude věnováno kanálu PEEETAAATV, která podle mě lže! Bavte se.
Více...

NÁHODNÉ STEAM KLÍČE

NÁHODNÉ STEAM KLÍČE. Pokud se výherce do týdne od losování neozve, tak mu výhra propadá a bude dána znovu do nové soutěže pro další fanoušky.
Více...

VIDEO PRO PSY ČIVAVA TV

VIDEO PRO DĚTI - VIDEO PRO PSY ČIVAVA TV. Jinak děkuji všem co se zapojili do mé soutěže :) a již teď chystám další soutěže. Napiš mi do komentáře o co další chceš soutěžit a proč.
Více...

VIDEO PRO DĚTI

VIDEO PRO FANOUŠKY - VIDEO PRO DĚTI. Jinak děkuji všem co se zapojili do mé soutěže :) a již teď chystám další soutěže. Napiš mi do komentáře o co další chceš soutěžit a proč.
Více...

Nový byt

Každopádně tímhle videem Vám chci ukázat můj nový byt, který jsem si koupila. Máte s tím i spojené otázky ohledně bytu, tak snad Vám odpovím na vše, co chcete vědět, takže se ptejte v komentářích. DEJ LIKE NA TOTO VIDEO a zapoj se ihned do další soutěže o iPhone 7.
Více...

Krevety recept

Krevety recept. Jednoduchý a velmi chutný recept, který si připravíte pro návštěvy během pár minut. DEJ LIKE NA TOTO VIDEO a zapoj se ihned do další soutěže o iPhone 7 na mém kanále Denisa TV, Luboš: https://www.youtube.com/watch?v=RSh8k... Jinak děkuji všem co se zapojili do mé soutěže :) a již teď chystám další soutěže. Napiš mi do komentáře o co další chceš soutěžit a proč.
Více...

Kecací video - Kecy s Deni

Kecací video - Kecy s Deni. Co bude za zábavná videa? Najdete mě na: ♡ Facebook, YouTube, Instagram.
Více...

Nový iPhone 7

10 rad pro nový iPhone 7, 6, 5, 4. Rady s Deni pro fanoušky jak zvýšit životnost a hlavně výdrž baterie u iPhonů. Najdete mě na: ♡ Instagram, Facebook, YouTube.
Více...

Horké léto vs Rakouské horké maliny

Horké léto vs Rakouské horké maliny s Deni. Navštívili jsme Rakouskou cukrárnu. Najdete mě na: ♡ Instagram: https://www.instagram.com/videodenisatv/
Více...
1 2 3 4 > >|